Baza wiedzy

Abecadło olejowe z LOTOS Oil

Abecadło olejowe z LOTOS Oil - image

Zakończył się cykl odcinków programu Auto Fan o tematyce olejowej. Niezbędne abecadło każdego kierowcy przedstawił w rozmowie z reporterem programu Ekspert LOTOS Oil. Panowie poruszyli tematy m.in. oznaczeń na etykietach, sposobu doboru odpowiedniego oleju, interwałów wymiany, jakości olejów oraz sytuacji awaryjnych.

Dzięki współpracy LOTOS Oil z reporterami programu „Auto Fan” począwszy od 24 listopada, telewidzowie TVP Łódź mogli obejrzeć cykl odcinków poświęconych tematyce olejowej.

"Auto Fan", to jak sama nazwa wskazuje, program związany z tematyką motoryzacyjną. Program kończy już czternasty rok na antenie TVP Łódź. Jest zdecydowanie jednym z najlepiej oglądanych programów łódzkiej telewizji. Wpływa na to z pewnością jego magazynowa formuła, uwzględniająca w każdym odcinku cztery urozmaicone tematy, ale także stała i jednocześnie bardzo dobra pora nadawania tj. w piątek o godz. 18.15 czyli tuż przed Łódzkimi Wiadomościami Dnia. Program ma również stałe powtórki – jedna z nich jest w sobotę o godzinie 10.15. Odcinki można obejrzeć także na portalach facebook, youtube i stronie internetowej TVP Łódź, już na następny dzień po premierze telewizyjnej. Ostatnie wyniki oglądalności pokazują, że biorąc pod uwagę wszystkie emisje, program gromadzi ok. 330 tys. widzów.

Prowadzący „Auto Fan” Ryszard M. Perczak, w rozmowie z Piotrem Niemcem, Koordynatorem Biura Badań, Rozwoju i Optymalizacji LOTOS Oil poruszył tematy m.in oznaczeń na etykietach, sposobach doboru odpowiedniego oleju, interwałach wymiany, jakości olejów, serwisie olejowym i sytuacjach awaryjnych. W każdym z pięciu odcinków oglądający zaznajomią się więc z praktycznymi wskazówkami i poszerzą swoją wiedzę o podstawowe zagadnienia olejowe.