Baza wiedzy

Sortuj według:

Abecadło olejowe z LOTOS Oil - image

Abecadło olejowe z LOTOS Oil

Zakończył się cykl odcinków programu Auto Fan o tematyce olejowej. Niezbędne abecadło każdego kierowcy przedstawił w rozmowie z reporterem programu Ekspert LOTOS Oil. Panowie poruszyli tematy m.in. oznaczeń na etykietach, sposobu doboru odpowiedniego oleju, interwałów wymiany, jakości olejów oraz sytuacji awaryjnych.

Dzięki współpracy LOTOS Oil z reporterami programu „Auto Fan” począwszy od 24 listopada, telewidzowie TVP Łódź mogli obejrzeć cykl odcinków poświęconych tematyce olejowej.

"Auto Fan", to jak sama nazwa wskazuje, program związany z tematyką motoryzacyjną. Program kończy już czternasty rok na antenie TVP Łódź. Jest zdecydowanie jednym z najlepiej oglądanych programów łódzkiej telewizji. Wpływa na to z pewnością jego magazynowa formuła, uwzględniająca w każdym odcinku cztery urozmaicone tematy, ale także stała i jednocześnie bardzo dobra pora nadawania tj. w piątek o godz. 18.15 czyli tuż przed Łódzkimi Wiadomościami Dnia. Program ma również stałe powtórki – jedna z nich jest w sobot...

Czytaj