Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące naszej działalności lub chciałbyś

podjąć z nami współpracę, skontaktuj się z nami

wypełniając formularz kontaktowy.

Wypełnij formularz
X

LOTOS Oil Sp. z o.o.

Produkcja i sprzedaż olejów do silników benzynowych, oleje do silników z zapłonem samoczynnym, oleje i smary przemysłowe, oleje przekładniowe samochodowe, oleje przekładniowe przymysłowe, oleje hydrauliczne, oleje hydrauliczno-przekładniowe, oleje turbinowe, oleje sprężarkowe, oleje maszynowe, oleje podstawowe, oleje żeglugowe.

Biuro Zarządu LOTOS Oil Sp. z o.o.

ul. Elbląska 135
80-718 Gdańsk
e-mail: biuro@lotosoil.pl

tel. 801 345 678
tel. 58 326 43 00 (z telefonów komórkowych i z zagranicy)
fax 58 308 84 18

Biuro Obsługi Sprzedaży
LOTOS Oil w Gdańsku

ul. Elbląska 135
80-718 Gdańsk
tel. 58 308 73 08 (sprzedaż krajowa)
tel. 58 308 79 88 (eksport)
tel. 58 308 73 26 (sprzedaż krajowa)

Biuro Obsługi Sprzedaży LOTOS Oil w Czechowicach

ul. Łukasiewicza 2
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. 32 323 73 69 (sprzedaż krajowa)
fax 32 323 73 71 (sprzedaż krajowa)
tel. 32 323 75 30 (export)

Biuro Handlowe LOTOS Oil
w Warszawie

Plac Bankowy 1
00-139 Warszawa
tel. 22 595 45 32
fax 22 595 45 01

Biuro Handlowe LOTOS Oil
w Krakowie

Piłsudskiego 16/3
31-109 Kraków
tel. 503 292 500

Biuro Sprzedaży Zagranicznej
Dyrektor ds. Rynków Zagranicznych

Cezary Kogucik
tel. 58 308 73 48
e-mail: cezary.kogucik@lotosoil.pl

Biuro Sprzedaży Zagranicznej
Koordynator dla Europy Wschodniej

Magdalena Lech
tel. 58 308 72 92
kom. 510 043 722
e-mail: magdalena.lech@lotosoil.pl

Biuro Sprzedaży Zagranicznej
Rynki wschodnie

Zbignev Juchnevic
tel. 58 308 73 42
kom. 500 070 523
e-mail: zbignev.juchnevic@lotosoil.pl

Maksim Glazkov
tel. 58 308 87 15
kom. 506 002 509
e-mail: maksim.glazkov@lotosoil.pl

Biuro Sprzedaży Zagranicznej
Rynki zachodnie

Agnieszka Babicz
tel. 58 308 87 18
kom. 502 703 587
e-mail: agnieszka.babicz@lotosoil.pl

Biuro Sprzedaży Zagranicznej
Rynki południowe

Joanna Cieślik
tel. 58 308 83 19
kom. 505 121 146
e-mail: joanna.cieslik@lotosoil.pl

Adrian Pindel
kom. 500 207 280
e-mail: adrian.pindel@lotosoil.pl

Media, reklama, PR

Emilia Białas
kom. 509 905 432
e-mail: emilia.bialas@lotosoil.pl

Serwis olejowy

tel. 32 323 74 82

kom. 500 148 593
kom. 505 050 099
e-mail: lotosoil.serwis@lotosoil.pl