logo

LOTOS Oil produkuje i oferuje środki smarne z linii AGROL, które spełniają oczekiwania i wymagania użytkowników każdego rodzaju maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie. 

Ogólne

LOTOS Oil produkuje i oferuje środki smarne z linii AGROL, które spełniają oczekiwania i wymagania użytkowników każdego rodzaju maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie. Chociaż sezon prac polowych jest już w pełni, to czas najintensywniejszej eksploatacji różnorodnych maszyn rolniczych dopiero przed nami, – dlatego warto z wyprzedzeniem zadbać o ich sprawność, korzystając ze sprawdzonych produktów linii AGROL.

W rolnictwie tak bardzo uzależnionym od warunków atmosferycznych liczy się przede wszystkim czas i dostępność maszyn. Wszelkie usterki i awarie powodują straty, których niejednokrotnie nie można nadrobić. Obsługa maszyn rolniczych wymaga zastosowania odpowiednich materiałów eksploatacyjnych: paliwa, olejów, smarów i części, których jakość i warunki stosowania, a także cykle obsługowe i interwały wymian określił producent urządzenia w instrukcji obsługi maszyny.

W przypadku środków smarowych są to polecane zakresy jakości i lepkości w odniesieniu do olejów, a w przypadku smarów – jakość i konsystencja zalecane dla poszczególnych układów roboczych maszyn rolniczych. W ofercie LOTOS Oil dostępne są produkty dostosowane do najczęściej spotykanych wymagań i zaleceń producentów silników i oprzyrządowania.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat traktory i kombajny z maszyn o stosunkowo prostej konstrukcji i jednym przeznaczeniu stały się złożonymi i wielofunkcyjnymi pojazdami, o wysokim poziomie zaawansowania konstrukcyjnego. Wymagania dotyczące eksploatacji nowoczesnych maszyn rolniczych są zupełnie inne niż jeszcze 20 lat temu, również w zakresie doboru środków smarnych.

katalogu produktów z linii AGROL proponujemy rozwiązania zarówno dla sprzętu nowego, jak i tego używanego od lat. Poza olejami silnikowymi, nasza oferta obejmuje oleje hydrauliczne, przekładniowe i smary dostosowane do różnych potrzeb.

O produkty AGROL pytaj u pytaj u lokalnego doradcy techniczno-handlowego.